18 LAT TRADYCJI:

Już od 18 lat dostarczamy do Państwa domów nasze słodkości - torty, ciasta, ciastka i inne przysmaki. Przez ten czas skomponowaliśmy setki smaków, form, pomysłów i nauczyliśmy się jak sprostać najbardziej wymagającym gustom naszych Klientów.

 

 NOWOCZESNOŚĆ I TECHNOLOGIA:

 Staliśmy się jedną z najnowocześniejszych cukierni w regionie - z profesjonalnie wyposażonymi pracowniami i doświadczonym zespołem. W trosce o powtarzalność i niezawodność smaku naszych kompozycji, wdrażamy i aktualizujemy skrupulatnie odpowiednie procedury. Połączyliśmy tradycyjne przepisy z naszą wiedzą i doświadczeniem. Postawiliśmy na klasykę, nie zaniedbując jednak oferty z nowościami. Udało nam się zaspokoić gusta zarówno tradycjonalistów jak i poszukiwaczy innowacyjnych smaków.

 

 BEZ CHEMII:

 Jesteśmy przy tym wierni naszym założeniom i do dziś stosujemy jedynie naturalne, nieprzetworzone składniki, bez chemii i sztucznych dodatków.

 

 NAPRZECIW KLIENTOM:

 Poszerzyliśmy naszą ofertę o produkty zindywidualizowane, na specjalne okazje oraz o produkty dla firm. Dostarczamy je poprzez nasze salony cukiernicze, których sieć stale powiększamy oraz bezpośrednio do klientów.